Konference Projektování pozemních komunikací

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ NA KONFERENCI

Organizace Jméno
1. AF-CITYPLAN s.r.o. Ing. Kamil Kleňha
2. AF-CITYPLAN s.r.o. Ing. Jiří Lávic
3. AF-CITYPLAN s.r.o. Ing. Prokop Nedbal
4. AF-CITYPLAN s.r.o. Ing. Jan Suchánek
5. AF-CITYPLAN s.r.o. Ing. Kateřina Svobodová
6. AGA - Letiště s.r.o. Ing. Jan Čiviš
7. AGA - Letiště s.r.o. Ing. Petr Čiviš
8. AGA - Letiště s.r.o. Ing. Michal David
9. AGA - Letiště s.r.o. Ing. Tomáš Pelant
10. Atelier PROMIKA s.r.o. Ing. Petr Jeřábek
11. Atelier PROMIKA s.r.o. Ing. Petr Macek
12. Atelier PROMIKA s.r.o. Ing. Petr Peštál
13. Atelier PROMIKA s.r.o. Ing. Tomáš Roztočil
14. Atelier PROMIKA s.r.o. Ing. Adéla Sodomková
15. AWT Rekultivace a.s. Ing. Jana Kalužíková
16. AWT Rekultivace a.s. Ing. Lenka Kropáčová
17. Centrum dopravního výzkumu, v.v.i. Ing. Pavel Havránek
18. COLAS CZ, a.s. Ing. Max Kokočev
19. CR Project s.r.o. Ing. Jan Adamů
20. CR Project s.r.o. Radek Dittrich
21. CR Project s.r.o. Ing. Jan Havelka
22. CR Project s.r.o. Ing. Jindřich Jirák
23. CR Project s.r.o. Miroslav Loupý
24. CR Project s.r.o. Ing. Martin Přibyl
25. CR Project s.r.o. Ing. Radek Tůma
26. D PROJEKT PLZEŇ Nedvěd s.r.o. Ing. Petr Budín
27. D PROJEKT PLZEŇ Nedvěd s.r.o. Ing. Václav Mašek
28. DIPONT s.r.o. Ing. Jan Rosík
29. Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. Ing. Pavel Řehák
30. Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. Ing. Martin Stejskal
31. Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. Ing. Petr Král
32. Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. Tomáš Lebr
33. Dopravoprojekt Brno a.s. Ing. Oldřich Kabelka
34. Dopravoprojekt Brno a.s. Ing. Ivo Kišš
35. Dopravoprojekt Brno a.s. Ing. Pavel Krejčí
36. Dopravoprojekt Brno a.s. Ing. Vladimír Navrátil
37. Dopravoprojekt Brno a.s. Ing. Jiří Šťastný
38. Dopravoprojekt Brno a.s. Ing. Miroslav Večeřa
39. Dopravoprojekt Brno a.s. Ing. Martin Vencl
40. EDIP s.r.o Ing. Jan Martolos, Ph.D.
41. ENVIROAD s.r.o. Ing. Stanislav Vokoun
42. EUROVIA CS a.s. Ing. Ondřej Dolan
43. EUROVIA CS a.s. Ing. Jan Málek
44. EXACT ING, s.r.o. Ing. Pavel Ševčík
45. FanIT s.r.o. Ing. Tomáš Kapal
46. FanIT s.r.o. Ing. Ondřej Svoboda
47. GREBNER-projektová a inženýrská kancelář, spol. s r.o. Ing. Igor Čermák
48. GREBNER-projektová a inženýrská kancelář, spol. s r.o. Ing. Boris Mlynarčík
49. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Monika Barányová
50. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Manar Chaker
51. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Marek Kačenák
52. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Jiří Procházka
53. HBH Projekt spol. s.r.o. Radek Prokeš
54. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Tomáš Pumprla
55. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Petr Sabadáš
56. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Jiří Sotolář
57. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Filip Stejskal
58. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Luis Carlos Acuna Subia
59. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Tomáš Šimáček
60. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Pavel Štadáni
61. HBH Projekt spol. s.r.o. Andrea Závadská
62. HRADIL CZ s.r.o. Ing. Jiří Hradil
63. Ing. Jiří Cihlář Ing. Jiří Cihlář
64. Ing. Ladislav Alster - projektová kancelář A-S Ing. Ladislav Alster
65. Ing. Linda Smítalová - Atelis Ing. Eva Jelínková
66. Ing. Linda Smítalová - Atelis Ing. Michal Lolek
67. Ing. Linda Smítalová - Atelis Ing. Linda Smítalová
68. KONSTRUKCE Media, s.r.o. Petr Svoboda
69. Letiště Praha a.s. Ing. Jakub Semián
70. Linio Plan, s.r.o. Ing. Tomáš Jakl
71. Linio Plan, s.r.o. Ing. Pavel Vacek
72. M - PROJEKCE s.r.o. Michal Beran
73. M - PROJEKCE s.r.o. Ing. Lukáš Kopeček
74. M - PROJEKCE s.r.o. Ing. Marcela Němcová
75. M - PROJEKCE s.r.o. David Paulus, DiS.
76. M - PROJEKCE s.r.o. David Senohrábek, DiS.
77. M - PROJEKCE s.r.o. Ing. Dan Vala
78. Město Pečky Ing. Pavel Krejčí
79. Město Pečky Ing. Věra Růžičková
80. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Vladimír Cigánek
81. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Vojtěch Ehlich
82. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Zbyněk Froněk
83. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Oldřich Havelka
84. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Tomáš Jiras
85. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Daniel Karch
86. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Jana Křivánková
87. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Petr Malinovský
88. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Jakub Pleiner
89. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Jan Růžička
90. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Jaroslav Vala
91. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Tomáš Veber
92. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Petr Vyskočil
93. Metrostav a.s. Ing. Jan Dočekal
94. Metrostav a.s. Ing. Pavel Chroustovský
95. Metrostav a.s. Aneta Kovačová
96. Metrostav a.s. Ing. Jakub Líbal
97. Metrostav a.s. JUDr. Hana Nevřalová
98. Metrostav a.s. Ing. Jiří Ruprecht
99. Ministerstvo životního prostředí Ing. Milan Muzikář
100. NOVÁK & PARTNER, s.r.o. Ing. Eliška Erbanová
101. NOVÁK & PARTNER, s.r.o. Ing. Petra Erbanová
102. NOVÁK & PARTNER, s.r.o. Ing. Martin Máša
103. NOVÁK & PARTNER, s.r.o. Ing. Michala Novotná
104. NOVÁK & PARTNER, s.r.o. Ing. Jan Vorel
105. NOZA, s.r.o. Ing. Tomáš Husák
106. NOZA, s.r.o. Ing. Katarína Chovancová
107. NOZA, s.r.o. Ing. Petr Košut
108. PK OSSENDORF s.r.o. Ing. David Berger
109. PK OSSENDORF s.r.o. Ing. Petr Bijok
110. PK OSSENDORF s.r.o. Ing. Tomáš Hruban
111. PK OSSENDORF s.r.o. Ing. Jan Charvát
112. PK OSSENDORF s.r.o. Ing. Petr Loskot
113. PK OSSENDORF s.r.o. Ing. Jakub Nykodym
114. PK OSSENDORF s.r.o. Ing. Michal Zhoř
115. Pontex, spol. s r.o. (Pontex Consulting Engineers, Ltd.) Ing. Pavel Hrdina
116. Pontex, spol. s r.o. (Pontex Consulting Engineers, Ltd.) Martin Teslevič
117. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Michal Bočánek
118. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Miriam Brxová
119. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Martin Hejl
120. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Zbyněk Karásek
121. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Vladimír Koníček
122. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Svatopluk Kubíček
123. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Petr Marek
124. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Marek Pelant
125. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Ivan Rybák
126. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Radovan Stankoven
127. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Milan Strnad
128. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Jiří Svoboda
129. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Dagmar Šimlerová
130. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Eva Škvareková
131. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Filip Šperl
132. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Pavla Tomíčková
133. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Miroslav Trn
134. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Dominika Urbanová
135. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Dana Vojtíšková
136. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. Jan Zapletal
137. PUDIS a.s. Ing. Daniel Dudík
138. PUDIS a.s. Ing. Martin Höfler
139. PUDIS a.s. Ing. Tomáš Honc
140. Ředitelství silnic a dálnic ČR Ing. Jiří Hlavatý, Ph.D.
141. Ředitelství silnic a dálnic ČR Ing. Čestmír Kopřiva
142. Ředitelství silnic a dálnic ČR Ing. Radek Mátl
143. Ředitelství silnic a dálnic ČR Ing. Josef Šejnoha
144. Ředitelství silnic a dálnic ČR 1
145. Ředitelství silnic a dálnic ČR 2
146. Ředitelství silnic a dálnic ČR 3
147. Ředitelství silnic a dálnic ČR 4
148. Ředitelství silnic a dálnic ČR 5
149. Ředitelství silnic a dálnic ČR 6
150. Ředitelství silnic a dálnic ČR 7
151. Ředitelství silnic a dálnic ČR 8
152. Ředitelství silnic a dálnic ČR 9
153. Ředitelství silnic a dálnic ČR 10
154. Ředitelství silnic a dálnic ČR 11
155. Ředitelství silnic a dálnic ČR 12
156. Ředitelství silnic a dálnic ČR 13
157. Ředitelství silnic a dálnic ČR 14
158. Ředitelství silnic a dálnic ČR 15
159. Ředitelství silnic a dálnic ČR 16
160. S.A.W. Consulting s.r.o. Ing. Jiří Henych
161. SAFEROAD Czech Republic s.r.o. Pavel Foltýn
162. SAFEROAD Czech Republic s.r.o. Mgr. Petr Vicenda
163. SAGASTA s.r.o. Ing. Zuzana Biela
164. SAGASTA s.r.o. Ing. Ivana Březinová
165. SAGASTA s.r.o. Ing. Lenka Horálková
166. SAGASTA s.r.o. Ing. David Vitouš
167. SAMMIS s.r.o. Miroslav Horáček
168. Sdružení pro výstavbu silnic Ing. Radka Knottová
169. Sdružení pro výstavbu silnic Ing. Petr Svoboda
170. SHB, akciová společnost Ing. Iveta Dřevjaná
171. SHB, akciová společnost Ing. Pavel Jaroš
172. SHB, akciová společnost Ing. Erich Konečný
173. SHB, akciová společnost Ing. Martina Krouparová
174. SHB, akciová společnost Bc. Lenka Šanobová
175. SHB, akciová společnost Ing. Kateřina Šípková
176. SHP SK s.r.o. Ing. Zbyněk Lazar
177. Skanska a.s. Ing. Zdeněk Bejšovec
178. Skanska a.s. Ing. Barbora Horníčková
179. Skanska a.s. Ing. Jan Lintner
180. Skanska a.s. Ing. Jiří Valenta
181. Skanska a.s. Ing. Chrudoš Vorlíček
182. Skanska a.s. Ing. Josef Žák, Ph.D.
183. Státní fond dopravní infrastruktury Ing. Pavel Blažek
184. Státní fond dopravní infrastruktury Ing. Zbyněk Hořelica
185. Státní fond dopravní infrastruktury Ing. Zdeněk Hrubý
186. Státní fond dopravní infrastruktury Ing. Ladislav Kubíček
187. STRABAG a.s. Ing. Petr Ballek
188. STRABAG a.s. Ing. Václav Foltýn
189. STRABAG a.s. Jiří Hering
190. STRABAG a.s. Pavel Vaško
191. STRABAG a.s. Elizaveta Vlasová
192. SUDOP PRAHA a.s. Ing. Petr Hradil
193. SUDOP PRAHA a.s. Ing. Jiří Jarolím
194. SUDOP PRAHA a.s. Ing. Lukáš Ježek
195. SUDOP PRAHA a.s. Ing. Marcel Malík
196. SUDOP PRAHA a.s. Ing. Hana Staňková
197. SUDOP PRAHA a.s. Ing. Jakub Točín
198. SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. Ing. Martin Nečas
199. Sweco Hydroprojekt a.s. Ing. Marie Charvátová
200. Sweco Hydroprojekt a.s. Ing. Marek Sáček
201. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Jan Baloun
202. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Aleš Dubec
203. SWIETELSKY stavební s.r.o. Pavel Fišar
204. SWIETELSKY stavební s.r.o. Lenka Frühaufová
205. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Eva Hejčová
206. SWIETELSKY stavební s.r.o. Viktor Holmik
207. SWIETELSKY stavební s.r.o. Pavel Kavale
208. SWIETELSKY stavební s.r.o. Lukáš Lála
209. SWIETELSKY stavební s.r.o. Martin Lapčík
210. SWIETELSKY stavební s.r.o. Aleš Sacke
211. SWIETELSKY stavební s.r.o. Jiří Slavík
212. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Ivan Šot
213. SWIETELSKY stavební s.r.o. Radek Vacek
214. SWIETELSKY stavební s.r.o. Tomáš Votava
215. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Vladimír Zadák
216. Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. Ing. Michal Peterka
217. Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. Ing. Ladislav Sechter
218. TZÚS Praha, s.p. Ing. Jiří Studnička
219. ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje, a.s. Ing. Martin Jelínek
220. ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje, a.s. Ing. Jiří Koutník
221. ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje, a.s. Ing. Miroslav Řehák
222. Valbek, spol. s r.o. Ing. Martin Čermák
223. Valbek, spol. s r.o. Bc. Daniel Holas
224. Valbek, spol. s r.o. Bc. Marek Hruboň
225. Valbek, spol. s r.o. Ing. Jiří Jína
226. Valbek, spol. s r.o. Alena Landová
227. Valbek, spol. s r.o. Ing. Tomáš Lžičař
228. Valbek, spol. s r.o. Ing. Tomáš Petráň
229. Valbek, spol. s r.o. Miroslav Petrýdes
230. Valbek, spol. s r.o. Ing. Petr Rospopčuk
231. Valbek, spol. s r.o. Ing. Jiří Soukup
232. Valbek, spol. s r.o. Ing. Jan Stach
233. Valbek, spol. s r.o. Ing. Pavel Šmerda
234. VESIBA, s.r.o. Rudolf Kohnhäuser
235. VESIBA, s.r.o. JUDr. Ing. Jan Veselý
236. VESIBA, s.r.o. Miloslav Veselý
237. VIAPONT s.r.o. Ing. Roman Jirásek
238. VIAPONT s.r.o. Ing. Petr Michálek
239. VIAPONT s.r.o. Ing. Jakub Volný
240. VIAPONT s.r.o. Ing. Jacek Wendrinski, Ph.D.
241. VIAPONT, s.r.o. Ing. Martin Sirotek
242. Vysoké učení technické v Brně Ing. Tomáš Efenberk
243. Vysoké učení technické v Brně Ing. Michal Kosňovský, Ph.D.
244. Vysoké učení technické v Brně Ing. Michal Radimský, Ph.D.
245. Vysoké učení technické v Brně Ing. Libor Veselý
246. WAY project s.r.o. Ing. Lubomír Hlom
247. WAY project s.r.o. Ing. Michal Šedivý
248. JUDr. Lukáš Klee, Ph.D., LL.M., MBA